#1 2010-10-19 21:43:49

Bartek

No Limits Team

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 94
Punktów :   

LOGO!!!!

Poniewaz gadane było o tym wiele razy i zawsze nasze negocjacje konczyły sie na wielkim bałaganie i gównie wiec postanowiłem samemu zrobic nasze teamowe logo rozmawiałem z grafikiem pokazywałem logo które aktualnie wybralismy.
Sytuacja wyglada tak ze musi zrobic nowe logo bo z tym nie wiele sie da zrobic i ogólnie nie ma problemu tylko powiedział ze to autko co tam jest ma duzo lini i jest mało czytelne myśle ze wprowadzenie nowego auta do logo zamiast tej " korwety" nie bedzie stanowiło dla was wiekszego problemu tym bardziej ze wiekszosc ma to w dupie


Co do chęci posiadania teamowej naklejki proszę pisac do mnie dam wam znać jak projekt naklejki będzie gotowy.
Informuje tym samym ze nie będzie wspólnego wybierania logo jeżeli ten grafik zmieni autko w logo

dziękuje za uwagę


Święty Krzysztof jeździ z Tobą do
120km/h, powyżej tej prędkości swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.

Offline

 

#2 2010-10-20 18:34:36

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

Drogi Bartku. Decyzje zostały juz dawno podjęte i żadnych zmian nie będzie póki co. Wczoraj jedna firma spaczyła sprawe ale teraz czekamy aż druga określi swoje zdanie. Autko w logo jest male i slabo czytelne ale da sie to zmienic ewentualnie lekko przerobic istniejace autko a nie wstawiac nowe. Nikt nic nie ma w dupie bo wszyscy na ten temat juz sie wypowiedzieli i zdania oraz decyzje zostaly podjete. Poza tym nie mozesz narzucac zmian nikomu bo tak Ci sie podoba tylko ewentualnie napisz do mnie, Pasty lub Banana i powiedz o takowym pomysle bo i tak nic bez zdania calej trojki nie wchodzi w zycie. Moja propa: jesli masz jakies inne autka ktore Twoim zdaniem mogly by ladnie swiecic w logo to podeslij mi je i postaramy sie cos wybrac ogolem. Pozdro Punto eyes


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#3 2010-10-20 22:25:17

Bartek

No Limits Team

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 94
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

mieliscie duzo czasu na to zeby to zrobić teraz kiedy się tym zajołem to nei bede z kogos debila robic. jak byś dobrze przeczytał to co napisałem byś wiedział o co chodzi. akurat z pasta rozmawiałem.
nie sa to jakies duze zmiany wiec mysle ze nie ma co znowu czego kolwiek wybierac
układ loga bedzie ten sam napis tylko jest ładniejsza czcionka a auto moze to zostac jak bardzo chcecie


Święty Krzysztof jeździ z Tobą do
120km/h, powyżej tej prędkości swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.

Offline

 

#4 2010-10-20 22:55:08

*Marta*

No Limits Team

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 45
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

Drogi Marcelu.
Za przeproszeniem QRWA MAĆ- co to ma byc?? Kim Ty jesteś w teamie że bez Twojego zdania czy opinii nie mozna zmienić czy zatwierdzić jakiegos projektu czy pomysłu???!!! Wyjaśnij mi bo niestety nie rozumiem, jaką Ty niezwykle ważną rolę pełnisz w tym teamie. Zarzad- co to qrwa jest?! Kamil jest założycielem- wiec jego zdanie poniekąd liczy sie najbardziej, Eryk zarzadza kasa( to on sie pofatygował do banku i wszystko załatwił- niby nic wielkiego ale nikt inny nie ruszył tyłka), Bartek w ciagu 2dni załatwił projekt i czeka na Wasza opinie- mozna było?-mozna!. Jako Team powinnismy ustalać wszystko razem!!!! Sorry ale nie pamietam kiedy ostatnio widziałam Cie na zlocie (tymbardziej jak pocisnąłeś wszystkim ze nikt nic nie robi i wrecz kazałes wszystkim stawic sie pewnego razu na zlocie- sam oczywiscie sie ponad godzine spóżniłes, chwalac sie ze pukałeś jakąś laske), wiec ogarnij sie chłopie.To ze kiedyś, niby ktoś, ustalił jakis smieszny zarzad to nie znaczy ze sie tego trzymamy- sa osoby którym faktycznie zalezy na rozwoju i reklamie naszego teamu (wyzej wypisałam), a nie leja na sprawe. Mozliwe ze ja sama tez nie powinnam sie odzywac, bo nie zawsze moge byc na zlocie ale nie pcham sie do zarzadu i pełnienia w nim jakiejs funkcji , a mimo to chłopaki wiedza ze zawsze moga na mnie liczyc.
Pozdro red LansSzos...

Offline

 

#5 2010-10-21 06:51:40

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

eh...nie wiem czy napisze coś mądrego bo dopiero wstałem:P

ale pokoleji...

co do swoich funkcji, chęci i pracowitości się nei wypowiadam bodo tego każdy ma swoje zdanie...

a co do logo to jest bardzo ładne fakt ale jeśli grafik mówi że jest ono ciężkie do zrobienia to nie znaczy niemożliwe lecz jeśli zrobią nam takie logo to jego cena może być o wiele wyższa niż cena loga "zwykłego" pozatym hm... na propozycję o którą pisał raku w Twoim imieniu nikt się nie odezwał więc uważam za słuszne że Bartek zajął się tym na własną ręke...pozatym podejrzewam że to logo zostało sciągnięte z internetu i w tym momencie pojawia się kwestia praw do tego znaku...Bartek dzisiaj nam przyniesie propozycje pod kościół i się zatwierdzi...bo inaczej tego logo nie będzie nigdy...chciałbym podkreślić że to jest tylko i wyłącznie moje zdanie co do tej całej sprawy...

A fakt na Marcie można polegać zresztą na Bartku tak samo więc wierze że logo będzie piękne


Coś tam coś tam...

Offline

 

#6 2010-10-21 15:14:21

 Raku

Pirat

9525657
Skąd: z miasta
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 213
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

*Marta* napisał:

Drogi Marcelu.
Za przeproszeniem QRWA MAĆ- co to ma byc?? Kim Ty jesteś w teamie że bez Twojego zdania czy opinii nie mozna zmienić czy zatwierdzić jakiegos projektu czy pomysłu???!!! Wyjaśnij mi bo niestety nie rozumiem, jaką Ty niezwykle ważną rolę pełnisz w tym teamie. Zarzad- co to qrwa jest?! Kamil jest założycielem- wiec jego zdanie poniekąd liczy sie najbardziej, Eryk zarzadza kasa( to on sie pofatygował do banku i wszystko załatwił- niby nic wielkiego ale nikt inny nie ruszył tyłka), Bartek w ciagu 2dni załatwił projekt i czeka na Wasza opinie- mozna było?-mozna!. Jako Team powinnismy ustalać wszystko razem!!!! Sorry ale nie pamietam kiedy ostatnio widziałam Cie na zlocie (tymbardziej jak pocisnąłeś wszystkim ze nikt nic nie robi i wrecz kazałes wszystkim stawic sie pewnego razu na zlocie- sam oczywiscie sie ponad godzine spóżniłes, chwalac sie ze pukałeś jakąś laske), wiec ogarnij sie chłopie.To ze kiedyś, niby ktoś, ustalił jakis smieszny zarzad to nie znaczy ze sie tego trzymamy- sa osoby którym faktycznie zalezy na rozwoju i reklamie naszego teamu (wyzej wypisałam), a nie leja na sprawe. Mozliwe ze ja sama tez nie powinnam sie odzywac, bo nie zawsze moge byc na zlocie ale nie pcham sie do zarzadu i pełnienia w nim jakiejs funkcji , a mimo to chłopaki wiedza ze zawsze moga na mnie liczyc.
Pozdro red LansSzos...

ja w tym momencie staje w obronie Marcela, jak byl wybierany zarzad to ani Ciebie ani Bartka nie bylo w tym czasie na zlocie a bylo powiedziane wczesniej ze sa wybory ale juz mniejsza o to, co do spotow to nie bierzemy pod uwage tych tak zwanych spontanow bo nie wszyscy maja na to czas z takim podjesciem do kwestii lidera to gowno osiagniemy... Fakt Kamil jest zalozycielem nie da mu sie tego odebrac bo to jego pomysl ale Lider czyli Marcel zostal wybrany droga glosowania wiec nie rob w tym momencie zametu. Co do naklejki fajnie ze Bartek sie tym zajal,chwala mu za to ale mogl sie z orientowac jak sprawa wyglada ja 2 dni temu dostalem mail zwrotny z firmy ktora latwil Marcel,fakt faktem trzeba przerobic projekt i oni sie juz tym zajma tyle odemnie...


volvo s40 1.8 16v

Offline

 

#7 2010-10-21 15:44:04

 Banan

Forumowicz

9215993
Skąd: Łódź TEO
Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

Ja  staje po stronie Merca bo byly juz osoby ktore mialy to robic i polegly........!! Nie bede mowil kto co i jak bo to malo wazne. Wazne żeby to wkoncu ruszylo

Offline

 

#8 2010-10-21 17:02:35

Bartek

No Limits Team

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 94
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

po pierwsze nikt nie wybierał zadnej swietej trójcy bo to wybraliscie wy czyli raku i mercu i takie było zajebiste głosowanie jezeli mnie nie było to wazny powód miałem naj widoczniej naklejki robimy juz od 2 lat na ta chwile projekt jest zrobiony i naklejki beda w przyszłym tygodniu.

banan dobrze napisał wazne zeby to wkoncu ruszyło ja juz wiem ile bedzie kosztowac jest projekt który został zatwierdzony i sadze ze na przyszły zlot beda naklejki wiec fajnei by było zebyscie sie okreslili czy je chcecie wogóle zeby pózniej nei było pretensji ze nie ma bo ja nei bede zamawiał wiecej i płacił za to

zróbcie lepiej te ramki o których tez słysze juz 500 razy a sprawe loga uwazam za zamknieta


Święty Krzysztof jeździ z Tobą do
120km/h, powyżej tej prędkości swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.

Offline

 

#9 2010-10-21 20:20:12

 Raku

Pirat

9525657
Skąd: z miasta
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 213
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

Bartek napisał:

po pierwsze nikt nie wybierał zadnej swietej trójcy bo to wybraliscie wy czyli raku i mercu i takie było zajebiste głosowanie jezeli mnie nie było to wazny powód miałem naj widoczniej naklejki robimy juz od 2 lat na ta chwile projekt jest zrobiony i naklejki beda w przyszłym tygodniu.

banan dobrze napisał wazne zeby to wkoncu ruszyło ja juz wiem ile bedzie kosztowac jest projekt który został zatwierdzony i sadze ze na przyszły zlot beda naklejki wiec fajnei by było zebyscie sie okreslili czy je chcecie wogóle zeby pózniej nei było pretensji ze nie ma bo ja nei bede zamawiał wiecej i płacił za to

zróbcie lepiej te ramki o których tez słysze juz 500 razy a sprawe loga uwazam za zamknieta

nie rozumiem czemu do mnie uderzasz,nie ja robilem glosowanie wiec zacnie odpierdol sie odemnie! ja sie odcialem od spraw organizacyjnych i radze Ci zrob to samo,sa ludzie ktorzy przyjeli te stanowiska na swoje barki i jesli sa jakies inne koncepcje to rzucajcie je na zlotach a nie tutaj na forum. A co do naklejek wziales sie za cos a nawet nie wiesz gdzie szukac informacji o ilosci chetnych... Marcel ma wszystko spisane w zeszycie


volvo s40 1.8 16v

Offline

 

#10 2010-10-21 20:55:48

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

*Marta* napisał:

Za przeproszeniem QRWA MAĆ- co to ma byc?? Kim Ty jesteś w teamie że bez Twojego zdania czy opinii nie mozna zmienić czy zatwierdzić jakiegos projektu czy pomysłu???!!!! Sorry ale nie pamietam kiedy ostatnio widziałam Cie na zlocie

Mysle ze Raku dobrze odpowiedzial na Twoje pytanie. Poza tym to Ciebie nie bylo ponad miesiac na zlocie a ja jestem na niemal kazdym. Opuscilem 2 od poczatku istnienia. Glosowanie to nie wybor 3 osob a 90% Teamowiczow i nikt sie nie pchal na zadno stanowisko tylko wszyscy zostali wybrani poprzez niejawne glosowanie. Liczyly sie tylko glosy nie wazne kto je oddal na kogo. Zapraszam na niedzielny zlot (przypominam tym razem dell) a tam dowiesz sie od reki kto kiedy byl na spocie, i jakie zostaly grupowo podjete decyzje. Co do "mojego zdania" jak to nazwalas. Trzy wybrane osoby maja za zadanie zajac sie wszystkim i zatwierdzac tylko jednoglosnie powstale w glowkach swoich jak i reszty klubowiczow pomylow. Nie jest to tak ze ja sobie cos wymyslam i tak ma byc bo wybraliscie mnie na Lidera. Nie mam prawa podjac zadnej decyzji przed uprzednim skontultowaniem sie z reszta zarzadu i cala ekipa obecna na danym spocie. Wiec nie mow mi co do mnie nalezy a co nie tylko powiedz co Ty zrobilas bo ja sporo ostatnimi czasy i staram sie aby wszystko wszystkim jak najbardziej przypadlo do gustu.

Bartku co do tego logo czytalem uwaznie ale nie zrozumialem do konca Twojej ostatniej wypowiedzi. Mnie tez cieszy ze wziales sie za logo i poki co druga firma jeszcze sie nie okeslila wiec jesli Twoj grafik bedzie pierwszy a pokaze cos wartego uwagi to luzik. Twoj wykonawca przechodzi a naszemu obecnemu podziekuje osobiscie za wspolprace i powiem ze rezygnuje z jego uslug bo trwaja za dlugo. Z mila checia zobacze projek tego grafika i podam go dalej w celu glosowania a dopiero wtedy trojca bedzie zatwierdzac badz nie. Odpisalem Ci na gg ale Cie nie ma jak cos to pisz tam szczegoly. Co do ramek to nie pospieszaj innych bo ramki tylko czekaja na kase. Dales kase? A ja tak wiec wez na zlot i dopiero odchaczony pospieszaj innych (Ja tez chce ramki ) Raku rowniez napisal Ci ze co do wlepek to ja mam juz dawno zebrane glosy chetnych i losc wlepek jakie zamawiaja a takze jakie kolory komu odpowiadaja. W tym temacie tez zapraszam na gg Pozderki

Ostatnio edytowany przez Mercu (2010-10-21 21:12:18)


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#11 2010-10-21 22:14:38

 plymouth1969barracuda

No Limits Team

1572959
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 120
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

a ja wam powiem tak:
1.naklejki Bartek załatwił w ciągu dwóch dni,
2. projekt mi się podoba i w końcu dostałem konkretną odpowiedz ile będą kosztować
3. rozmiar mi odpowiada bo, wybacz Mercu, 30sto cm naklejki nie nakeje na auto bo będzie wyglądało jak służbówka
4. jaki jest sens jechac na della o 19 skoro zabawa tam zaczyna się od 21 a o 20 zaczynamy sie ztamtąd zwijac
5. stronka ktorą zrobił Kamil jest super (zważywszy na to iż jest darmowa) a i tak zapisalo się tam pare osób
6. o ramkach nie wspomnę bo tylko Mercu mi dał kase...
7. Raku, na spocie nie widziałem Ci juz od dawna, co prawda teraz w okresie przed świątecznym bede miał duzo pracy i tez nie bede mogl przybyc punktualnie ale chocby na 5 minut przyjade
8. Jestem po stronie Marty i Bartka. Marta nie robi problemów, a Bartek zrobił już praktycznie naklejki i na dniach będą widniały na autach

*Skargi i wnioski kierować gdziekolwiek.
Pozdrowienia dla wszystkich


WOPR- Wielcy, Odważni, Przystojni Ratownicy

Offline

 

#12 2010-10-21 23:27:51

Bartek

No Limits Team

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 94
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

1. ja do ciebie nie udezam raku bo chodzi o podejscie marcela do całej sprawy
2. projekt jest zrobiony i tylko mercu ma jakis problem
3 nie bedzie zadnego głosowania co do loga bo znowu bedzie ono  za 2245245 lat
4 skoro mercu jest LIDEREM to powinien wiedziec ze to forum już nie istnieje
5. Nikt z was nei zapisał sie na stronke
6. Liste osób które chca naklejki równiez posiadam co do koloru i ilości ( a powiem wam wiecej ze mam zebrane pieniażki od 4 osób)
7. na della nei bedziemy jechac o 19 bo jest zawczesnie
8. Po za tym wszyscy sa za tym zebyśmy decyzje podejmowali wspólnie a nie jakaś trójca
9. Skro naklejek nie było przez 2 lata a beda teraz w ciagu tygodnia to chyba nie jest to powód zeby robic totalny rozpierdol

10. zbiórka pieniędzy odbedzie sie w niedziele, zamówie tyle naklejek ile osób mi zapłaci
zbieram po 13 zł !!!!!!!
projekt też kosztuje i nie moge robic durnia z faceta ani zmieniac nie wiadomo ile razy bo koszt projektu policzy 2 razy
w poniedziałek bede składał zamówienie co do ilosci naklejek dlatego wazne jest zebym miał pieniazki w niedziele

niech pokój będzie z wami ....

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-10-22 00:03:34)


Święty Krzysztof jeździ z Tobą do
120km/h, powyżej tej prędkości swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.

Offline

 

#13 2010-10-22 06:53:16

 Raku

Pirat

9525657
Skąd: z miasta
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 213
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

plymouth1969barracuda napisał:

7. Raku, na spocie nie widziałem Ci juz od dawna, co prawda teraz w okresie przed świątecznym bede miał duzo pracy i tez nie bede mogl przybyc punktualnie ale chocby na 5 minut przyjade

nie bylo mnie na ostatnim spocie, to raz,dwa jesli mnie nie ma zawsze ktos jest o tym poinformowany zazwyczaj Pasta, no i na koniec spoty ktore organizujesz przez telefon pod kosciolem są tak zwanymi "spontanami" kazdy ma w tygodniu inne zajecia i nie musi sie tam zjawiac... Sam glosowales na zarzad i jesli oni nie maja do mnie zadnego ale to o co Ci chodzi ;| Ty tez przez kilka tygodni nie zjawiales sie bo miales prace,bo wyjechales itd wypominalem CI to? NIE,wiec Ty nie rob tego tez w moja strone...


volvo s40 1.8 16v

Offline

 

#14 2010-10-22 18:04:58

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: LOGO!!!!

Ludzie nie kluccie sie wreszcie. Nie ma sensu. Bartkowi juz napisalem ze nie robie wyrzutow o wlepki. Eryku 30 od razu bylo za duzo i ostatnio ustalilismy ze robimy 15cm wiec po co komu "sorry Mercu" wszyscy tak ustalilismy. Kto chce jechac na della o 19? Pierwsze slysze. Z tego co wiem to o 19 spotykamy sie pod kosciolem jak zawsze. Bartku co do "nieistnienia" forum pierwsze slysze faktycznie ale jakos codziennie widze tu ludzi wiec chyba jeszcze jest trojaka to pomysl ktory sie ludziom spodobal bo w kadej grupie musi byc ktos kto bedzie sie zajmowal organizaja i dlatego wybralismy takie osoby. Dobra ludziki koniec z klutniami i piszmy tylko to co ma nam pomoc a nie jedziemy po sobie. Pasi? Pasikurwakonik? Hehehe buziaki 4 all


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl