#1 2010-10-01 00:36:57

 plymouth1969barracuda

No Limits Team

1572959
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 120
Punktów :   

SKŁADKI I WPŁATY

!!!!UWAGA!!!
Po porozumieniu się z paroma członkami teamu założyłem konto w banku na nasze składki oraz wpłaty na inne bajery do naszych autek, konto (prowadzenie, przelewy, karta i wszystko inne) nic nie kosztuje wiec nikt nie ponosi dodatkowych kosztów. oczywiście każdy będzie miał wgląd do konta poprzez internet ponieważ udostępnię wam login i hasło natomiast wszelkie przelewy mogę dokonywać tylko ja (po wcześniejszym ustaleniu z całą grupą oczywiście ) jutro aktywuję konto i wpłacę na nie 12zł które przekazał mi Mercu na ramki. Każdy kto będzie przelewał na to konto jakieś pieniądze w tytule musi napisać mi SWOJE IMIĘ I NAZWISKO ORAZ NA CO JEST WPŁATA, następnie na gadu (1572959) wyśle mi informacje ze dokonał wpłaty a jak wpłata przejdzie na konto to ja to odnotuje w kajeciku

89 1090 1304 0000 0001 1481 9718

to jest numer konta, jak tylko konto będzie aktywne poinformuję na forum, że można już dokonywać wpłat

Serdecznie pozdrawiam


WOPR- Wielcy, Odważni, Przystojni Ratownicy

Offline

 

#2 2010-10-01 05:40:53

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: SKŁADKI I WPŁATY

Eryku Eryku pomysł wspaniały jednak chciałbym go omówić na spocie jeszcze ponieważ w tytule przelewu imie i nazwisko oczywiście jak najbardziej trzeba podać lecz nie ma opcji byśmy podawali na co jest wpłata.

No chyba że zakładamy stowarzyszenie i odprowadzamy podatek do Urzędu Skarbowego?

Inaczej jeśli w tytule będzie składka za miesiąc itd. US napewno się przyczepi prędzej czy później i jak nam sypną karę znaczy dokładnie Tobie:P to myśle że sprzedaż Nissana nie pokryju ich mandatu...

Będzie więc trzeba ustalić jakiś kod do wpłat i tak je tytułować...

w przpadku zbiórek pieniędzy poza składkowych taki kod będziemy wymyślać na bierząco i podawać go na forum...

Nie trzeba prowadzić zeszyciku ponieważ w każdym momencie możesz zamowić wyciąg bankowy na którym bedziesz miał wszystkie wpłaty i wypłaty z konta więc to oni będą prowadzili ten zeszycik za Ciebie

Nie chce żebyś ktoś odebrał to za krytykę tego co zrobił Eryk bo naprawde popieram jego pomysł i inicjatywę w 100% poprostu patrze na sprawę z punktu widzenia zgodności z prawem żebysmy nie mieli problemów żadnych nigdy...

Bardzo dobrze że ktoś wkońcu zrobił ten ruch na przód


Coś tam coś tam...

Offline

 

#3 2010-10-01 10:28:32

 plymouth1969barracuda

No Limits Team

1572959
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 120
Punktów :   

Re: SKŁADKI I WPŁATY

w sumie z tym mandacikiem to mnie przekonałeś , ale co do zeszyciku to ja jednak wolę sobie go sam prowadzić aby w każdej chwili inni forumowicze mieli do niego wgląd ale to wszystko się jeszcze obgada na spocie


WOPR- Wielcy, Odważni, Przystojni Ratownicy

Offline

 

#4 2010-10-01 19:06:21

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: SKŁADKI I WPŁATY

Generalnie pomysl plusowy ale minusy tez sa:

1 - Kasa bedzie w banku a nie w łapie co utrudni jej szybkie wyplacenie
2 - Nieświeta trojca ma zajmowac sie funduszami a jeszcze nie wiedomo kto w niej bedzie
3 - Przelewy kosztuja wiec nie warto marnowac (tak jak w moim przypadku 5zł na przelew)

Mysle ze kasa powinna byc skladowana bezpiecznie u kogos w domku. Kajecik bedzie prowadzony przez 3pack wiec proponuje aby kasa wplywala na zlotach do osoby z 3packu wytypowanej, tam zostanie od razu odnotowana kwota itd i po otrzymaniu skladek proponuje czesc przekazac Erykowi aby wplacal na konto a czesc niech spoczywa w dostepnosci. co do stawek dopiero trojca zadecyduje ile kasy gdzie przeznaczyc. Moze byc?


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#5 2010-10-01 21:46:22

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: SKŁADKI I WPŁATY

no pomyslimy niech sie wypowie wieksza liczba osób w tym temacie to zobaczymy tkórych jest więcej


Coś tam coś tam...

Offline

 

#6 2010-10-02 11:41:41

 plymouth1969barracuda

No Limits Team

1572959
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 120
Punktów :   

Re: SKŁADKI I WPŁATY

Marcelu, przelewy do każdego banku z tego konta są darmowe, a święta trujca bedzie miała karte do tego konta wiec dostepnosc do pieniędzy bedzie całodobawa


WOPR- Wielcy, Odważni, Przystojni Ratownicy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plturystyka architekci2006 gadulstwo