#1 2010-09-24 10:37:59

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Ale urwał...

Dobra kur...   de... dzień dziecka sie skonczył trza sie wziac do roboty. Ja nie wiem co Wy tu robiliscie jak nie mialem dojscia do kompa ale praktycznie nic sie nie zmienilo. POBUDKA ŁAJZY!!! Reaktywacja rozpoczeta. Biegusiem poprosze projekt naszego logo ten co robilem bo musze go przeslac do obrobki zeby powstawac zaczely wlepki. Na dniach od kad go wysle bede wiedzial co i jak z kosztorysem. Co do ramek... gdzie sa kurwa moje ramki!!! Chyba jako jedyny sie wywiazalem i wplacilem panierkowemu chlopcu xP kase na ramki i nadal ich nie widze a to bylo miesiac temu. Wezcie sie ludzie zacznijcie ogarniac albo wypiszcie sie z tad bo to nie ma sensu. Ja tez jestem leniwy ale bez przesady. Kolejna "urwal" kwastia to spoty. Ja pierkurwadole. Obowiazkowe jak pisze w regulaminie jest raz na dwa tygodnie a 70% z Was jeczy jak zarzynane swinie jak ma gdzies jechac ze na paliwko zal. Co to sa kurwa zloty ochrony srodowiska czy samochodowe??? Nie stac na wache to kupcie se rowery bedzie taniej a jak chcecie uczestniczyc czynnie w takiej grupie to odkladajcie po skarpetach przez 2tygodnie jakies 50zl  zeby bylo na zlot jak zalac i nie narzekac. Zobaczymy jak sie to rozwinie. A jak bedzie kiepsko to chyba zrobi sie ciezka redukcje etatow w teamie i bedzie spokoj. Zostanie z 5 osob ale takich ktore beda sie wywiazywac z zalozen.


P.S. Wkurw. Ja nie wiem kto tu teraz odpowiada za klub ale jest do bani bo wiekszego burdelu to tu jeszcze nie bylo. Pozdro 600...

Ostatnio edytowany przez Mercu (2010-09-24 10:40:10)


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#2 2010-09-25 15:42:34

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ale urwał...

no marcel ja Ci z całego serca zycze zeby kurde Ci się udało reaktywować

no teoretycznie ustaliliśmy że Pluszka jest Panią Prezydentową tylko nikt nie ma namiaru do niej zeby jej dać smsem adres forum


Coś tam coś tam...

Offline

 

#3 2010-09-26 10:20:54

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: Ale urwał...

Zaraz jej podam wszystko xP


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#4 2010-09-26 13:19:06

Pluszka

No Limits Team

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ale urwał...

PRZYBYŁAM
Mianuje Merca moim doradcą, gdyż w taki sposób będzie mi łatwiej pełnić funkcję pani prezydentowej (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko).

W celu ogarnięcia tego burdelu trzeba podjąć pewne drastyczne kroki:
1. Ustalić miejsce i czas, z którego będziemy wyruszać jako team.
    - moja propozycja to parking "pod kościołem" usytuowany bardziej od strony lasku, ten co w ostatnią niedzielę (19.09) o godzinie 19.
2. Co do naszych eskapad wszystkie decyzje będą podejmowane na miejscu. W grupie siła. Jako, iż panuje demokracja powinniśmy podejmować decyzje wspólnie.
3. W sprawie ramek, naklejek nic nie wiem, ale widzę, że Mercu chce się tym zająć.

Ale z drugiej strony chciałabym dodać, że jako jedna z młodszych osób, jak i osoba, która dość krótko należy do teamu nie chcę za bardzo się rządzić, bo te nasze zloty niedzielne mają być przeogromną przyjemnością !

Offline

 

#5 2010-09-26 16:24:18

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ale urwał...

pomysl jest bardzo dobry tylko ze chyba ludzie wszyscy mysla ze jest o 18 spot dzisiaj także chyba dzisiaj nie uda sie zmienic juz godziny ale jezeli zmotywujesz ludzi do wchodzenia na forum to powinno być dobrze zajzyj jeszcze na www.nlt.lodz.pl.tl


Coś tam coś tam...

Offline

 

#6 2010-09-28 18:50:36

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: Ale urwał...

Ja sie niczym nie chce zajac tylko ze nikt tu nie potrafi sie ogarnac i musze wszystko robic sam. Juz od dawna. Mysle ze na najblizszym spocie zostanie ostatecznie podjeta daecyzja ramek i wlepek. Ci ktorzy nie beda chcieli sie ogarnac moga od razu zrezygnowac z uczestnictwa w teami i huj im w dupe. Kazdy na wszystko chetny tylko cudzymi rekami. Nadal nie dostalem mojego projektu. Jesli nie pojawi sie on u mnie do konca tygodnia, po uruchomieniu mojego kompa daje projekt wlepek i robie sztuk 4. 2 dla mnie i 2 dla Banana bo reszta nie kwapi sie do jakiejkolwiek wspolpracy. To by bylo na tyle z mojej strony.


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#7 2010-09-28 20:43:11

Pluszka

No Limits Team

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ale urwał...

A ja na przykład bardzo bym chciała zobaczyć ten projekt (nawet nie wiem czego) i wiedzieć po ile ma być ta zrzuta na ramki, jak i komu należy przekazać pieniążki na nie.

Offline

 

#8 2010-09-29 05:36:07

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ale urwał...

moje propozycje są takie...
1.Na najbliższym spocie omówić czy nie wprowadzamy stałej składki na jakieś tam pierdoły dla teamu bo wiadomo że pieniążki zawsze się przydadzą w kasie, do tego odrazu komu będziemy wpłacać
2.Po ile na ramki i kiedy będą i wogóle
3.Po ile i jak z tymi naklejkami rozmiar i wogóle
4.Ustalmy z Panią prezes resztę funkcji w teamie procz skarbnika jakiegoś moderatora zastępce itd. nie wiem jakie pomysły jeszcze Pani Prezes przyjdą do głowy

Marcelu rozmawialiśmy o tym logo i mówiłem Ci że ja tego nie mam na kompie więc nie mogę Ci pomóc w tym momencie.Chyba że umieszczałeś to gdzieś w necie to powiedz gdzie a Ci prześle na forum tego logo nie ma nigdzie bo chyba to było jeszcze na starym forum...

MArceu a może weź na wlepke to co mamy na gorze na forum wklejone ?

Nie mów że ja się nie interesuje ekipą ponieważ bez niczego sam z siebie zrobiłem nam stronę internetową wiadomo że nie jest mega wypasiona bo to darmowy portal a i ja nie jestem specem w takich rzeczach.Ale też strona zrobiona a nikt nawet tam nie wszedł.

Nie ma sensu co się kłocić w ekipie ale racje masz co do tego że Ci co nie przyjeżdżają i na forum też nie wchodzą są do usunięcia.

Dajmy sobie do niedzieli wszyscy czas do przemyslen czy chcemy tu byc i czy jesteśmy w stanie poświęcić te kilka chwil w każdy tygodniu na NLT które w sumie też nie jest automobilklubem takim jak wszystkie gdzie są 100 zalogowanych i tak naprawde nikt sie z nikim nie zna, przecież my tak naprawde jesteśmy grupą kumpli z osiedla gdzie każdy to każdego ma numer telefonu a chyba dla ziomków można poświęcić to 30 min dziennie zeby wejsc na forum przeczytać co się dzieje i odpisać nawet krótko ale tak by było wiadomo że wszyscy są na bierząco to tak naprawde jest nasz problem bo jako ekipa mamy kupe genialnych pomysłów tylko brakowało nam kogoś kto by spinał nas na tyle byśmy zaczeli coś robić wspólnie a nie oskarżać się tylko że coś zrobione nie jest nasza PAni Prezes jest kobietą konkretną i mam nadzieje że już będzie tylko lepiej.

I tak pewnie nikt do końca tego nie przeczyta


Coś tam coś tam...

Offline

 

#9 2010-09-29 17:40:49

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: Ale urwał...

Ja zawsze czytam do konca. Z nikim sie nie kloce. Bron boze ;d Chce tylko zeby kazdy zaczal sie starac a nie tylko w gadaniu wszyscy sa mocni. Co do logo itd. Chodzi mi wlasnie o to ktore jest na gorze forum bo tak ustalilismy ze to bedzzie na autkach. Poprosze o przeslanie mi tego jesli ktos ma jakos oddzielnie zapisane na gg. Skarbnikiem juz od dawna ustalilismy ze mial byc Banan. Zrzute tez planowalismy na 30zl zeby nikomu nie zabraklo w portwelu. Umowmy sie na pierwsza niedziele kazdego miesiaca na skladke i bedzie git. Co do ceny wlepek powiem Wam dokladnie jak okresli sie ile sztuk mam zamowic i w jakich kolorach. okolo 20cm szerokosci / wysokosc brana z proporcji. Ramki Plusiu cena 12zl za komplet o ile sie nie myle. Zrzuta na nie do Erykiszona. Pozdrowionka


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#10 2010-09-29 22:44:23

 plymouth1969barracuda

No Limits Team

1572959
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 120
Punktów :   

Re: Ale urwał...

SPRAWA RAMEK !!!
tak jak MArcelinno napisał powyżej, 12 zł kosztuje komplet i o tym mówiłem już dosyć dawno temu ( koło lipca) i puki co wpłacił mi tylko Mercu. ja niestety zaczynam teraz prace w weekendy wiec nie będę mógł jakoś punktualnie przyjeżdżać ale na pewno będę wpadał choćby na 20 minut. mam zrobioną listę członków NLT i jedyną osobą która w chili obecnej wywiązała się z wpłat jest właśnie Mercu. bardzo proszę wszystkich aby na najbliższym zlocie każdy wpłacił mi 12 zł na ramkę, cena nie jest wysoka ale to cena przy zamówieniu 50 sztuk czyli na 25 aut! pozdrawiam


WOPR- Wielcy, Odważni, Przystojni Ratownicy

Offline

 

#11 2010-09-30 05:28:48

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ale urwał...

marcel wiec juz staram Ci się przesłać tą grafikę...

To niech każdy weżmie to 12 zł na spot i tyle wpłaci i po problemie...

Skoro dojdą do tego jeszcze naklejki to wtym miesiącu darujmy sobie te składki już bo wyszłoby wtedy ponad 50 zł 12ramki+okolo 30 składka+kolo 20 naklejki

musimy na spotach robic jakas mobilizację zeby coś ustalać na nich a nie tak każdy olewa i się rozchodzi zawsze gadka


Coś tam coś tam...

Offline

 

#12 2010-09-30 16:38:08

 Raku

Pirat

9525657
Skąd: z miasta
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 213
Punktów :   

Re: Ale urwał...

ale pierdolenie ! powiem tak od kad jestem na tym forum to co i rusz zmieniaja sie osoby prowadzace,najpierw byl pasta, potem bylem ja i zostalem odsuniety bo rzekomo za bardzo sie rzadzilem ;| ale btw. najgorsze jest to ze bylo juz wszystko po ustalane,bylo stale miejsce spotkan i godzina po czym znow zaczelo sie mieszanie ze "nie chce mi sie jechac itd" kurwa,ten kto narobil zametu niech to teraz wyprostuje,godzina nie odpowiada,jezdzenie na della nie odpowiada kurwa... ciagle jakas gadka o skladkach jak nie ma nawet stalosci na zlotach,mialy byc co 2tygodnie i znow jest pomieszane ;| wiec jak to mi ktos fajnie powiedzial ja mam wyjebane jaja i dopoki nie bedzie tak ze wybierzemy jedna osobe do rzadzenia bez zadnych fochow itd to taki balagan bedzie !


volvo s40 1.8 16v

Offline

 

#13 2010-09-30 20:01:01

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: Ale urwał...

wybierzmy trzy osoby które będą odgornie ustalac wszystko i dopiero przekazywac reszcie. Osoby te powinny byc wybrane wiekszoscia glosow. Zakladam watek w ktorym mozna skladac deklaracje na swoja trójkę. Kazdy moze zaglosowac tylko raz i umiescic dowolne 3 osoby w odpowiedzi. Mozna glosowac na samego siebie jesli ktos czuje sie chetny na to stanowisko. Po wybraniu "NIEŚWIĘTEJ TRÓJCY" zmienimy jej kolor na niebieski w liscie uzytkownikow zeby bylo fajniej i wszelkie niepewnosci, problemy badz tez skargi itp. beda kierowane do tych osob. Mam nadzieje ze pomysl sie podoba....


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

#14 2010-09-30 21:02:55

 Camil

Szef

1958333
Skąd: Teo-EoEo
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ale urwał...

Marcelu pomysł jest bardzo dobry według mnie...
Ale ustalmy nie tylko przywileje tej trójki ale też obowiązki z których będzie musiała się ona wywiązywać na bierząco..
Co do Raka wypowiedzi nie będe komentował bo nie chodzi teraz o to żeby się nawzajem obwiniać i kłócić...
To taka dzisiaj moja krótka odpowiedź na dzisiaj


Coś tam coś tam...

Offline

 

#15 2010-09-30 21:07:03

 Mercu

Moderator

9625076
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 435
Punktów :   

Re: Ale urwał...

Pewno ze bez klutni sie obejdzie. Ta trojka musi sie zajac wszystkim obowiazki prawie wszystkie spadaja na te 3 osoby. I organizacja zlotow, i zbiorka kaski i latwienie wlepek , huji moji dzikich wezy. Wszystko przechodzi przez te osoby. Nic w teamie nie moze sie zadecydowac bez wypowiedzi minimum jednej z tych osob a zadna z nich nie ma prawa sie wypowiedziec i zadecydowac czegokolwiek bez porozumienia sie z pozostalymi dwiema. Cos jeszcze dodajemy do praw i obowiazkow?


Nie liczy się czym jeździsz, liczy się jak tym jeździsz!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl